Odborný webinář
Zabezpečení digitální identity zaměstnanců
(Workforce Security)
Trendy, postupy a technologie
Čtvrtek 23. 1. 2025 | 9:00 až 11:00
Zavedení moderní Workforce Security je vyžadováno celou řadou nařízení a norem (NIS 2, ISO 27001, ZKB…). Zahrnuje technologie a procesy, které zajišťují ochranu digitální identity zaměstnanců a firemních dat v hybridních i běžných pracovních modelech. Zjistěte vše o těchto tématech na našem bezplatném odborném webináři.
Nový pohled na firemní bezpečnost
Naše virtuální konference je zaměřena na nejnovější trendy a technologie v oblasti moderní digitální identity zaměstnanců. Diskutovány budou klíčové aspekty pro posílení bezpečnosti firemních dat, správy přístupů do kritických systémů a efektivní řízení digitálních identit v pracovním prostředí.
Účastníci získají komplexní přehled o aktuálních technologiích a strategiích, které pomohou organizacím zvýšit kybernetickou bezpečnost, zjednodušit procesy a podpořit důvěru v digitální systémy.
Konference je určena pro IT profesionály, bezpečnostní experty, HR specialisty a vedoucí pracovníky, kteří hledají efektivní řešení pro ochranu svých týmů a digitálních aktiv.
Připojte se a získejte praktické tipy a inspiraci od předních odborníků na kybernetickou bezpečnost a digitální transformaci!
Bezplatná registrace
Diskutovaná témata
- Představení konceptu Workforce Security
- Povinná legislativa a nařízení
- Výzvy spojené s hybridním pracovním modelem
- Digitální a fyzická bezpečnost uvnitř běžných provozů
- Útoky na firemní účty a VPN, způsoby zabezpečení
- Onboarding a vytvoření profesní digitální identity
- Identity and Access Management (IAM)
- Multifaktorová autentizace (MFA)
- Závěrečná diskuze
Formát konference
- Akce bude přenášena formou živého online streamu.
- Odkaz vám bude doručen na e-mail po vyplnění formuláře.
- Na akci bude možné pokládat dotazy formou chatu
Fotografie z předchozích akcí
Výroční zpráva agentury ENISA
V úterý 3. 12. 2024 vydala evropská agentura ENISA výroční zprávu o stavu kybernetické bezpečnosti v EU. Dokument analyzuje nejnovější hrozby, trendy a výzvy, kterým čelí členské státy a jejich organizace.
Téměř 40 % těchto útoků souvisí se špatně zabezpečenou digitální identitou (přístupy do systémů, ransomware, sociální inženýrství atd.). Zpráva zdůrazňuje důležitost proaktivního přístupu organizací k řešení tohoto problému a posilování jejich bezpečnosti.