Pomůžeme vám růst

Staňte se naším partnerem

Hledáme partnery pro obchodní i technologickou spolupráci – v ČR i v zahraničí.
Dozvědět se více

Jistota růstu a spolehlivé zázemí

Zaujalo vás naše řešení? Staňte se naším partnerem. Nabízíme výhodný provizní systém, zázemí silné společnosti a důraz na nejnovější technologie. Hledáme technologické firmy, které nám pomohou s implementací našich nástrojů, stejně jako obchodní partnery pro jejich prodej. Primárně se zaměřujeme na Česko, Slovensko a státy Evropské unie, ale nebráníme se spolupráci i v jiných zemích.

ProID solutions by MONET+

ProID je samostatnou produktovou linií společnosti MONET+. Naše společnost funguje od roku 1996 a momentálně zaměstnává přes 300 odborníků z celého světa. Našimi zákazníky jsou banky, telefonní operátoři, ministerstva či nemocnice. Dlouhodobě se specializujeme na technologii PKI, kterou aplikujeme na vysoce bezpečná řešení pro ochranu digitální identity zaměstnanců a infrastruktury organizací.

Vyvíjíme řešení a nástroje pro multifaktorovou autentizaci, tvorbu elektronického podpisu či bezpečnou distribuci kryptografického materiálu. Budujeme specializované certifikační autority. V platformě ProID spojujeme elektronickou identitu se systémy certifikátů.

Kontaktujte nás a zjistěte výhody spolupráce


    [honeypot honeypot-467]

    By filling in the form you agree to the processing of your personal data.