Aplikace ProID Mobile volně ke stažení na App Store a Google Play

Naše aplikace k autentizační metodě ProID Mobile je nyní veřejně dostupná na dvou hlavních platformách – na App Store (pro iOS) a Google Play (pro Android). V obou případech si ji můžete stáhnout zdarma do svých mobilních telefonů. Až dosud byly naše aplikace dostupné pouze v tzv. Enterprise Distribution Programu.

Stáhněte si aplikaci ProID Mobile

Komu jsou aplikace určeny?

Jsou určeny novým uživatelům autentizační metody ProID Mobile. Ti si mohou v budoucnu volně stahovat a instalovat aktualizované verze. Stejně tak správci organizací mohou odkazovat zaměstnance na tato uložiště.

Dále pak všem, kteří o naší metodě uvažují a chtějí se v praxi podívat, jak naše aplikace vypadá, jak se ovládá a jak funguje.

Upozornění: Mobilní aplikace sama o sobě není plnohodnotným nástrojem. Pro její funkčnost je třeba mít aktivovanou celou metodu ProID Mobile.

Rozhraní aplikace ProID Mobile

Co je metoda ProID Mobile?

Nejmodernější dvoufaktorová autentizace a Smart Card Logon do VPN nebo cloudů. Využívá externí úložiště certifikátů s klíči a mobilní telefon s aplikací jako nástroj pro přihlášení. To má spoustu výhod především pro běžné uživatele. Zatímco kartu můžete zapomenout nebo ztratit, mobilní telefon má každý vždy u sebe.

Jednotlivá zařízení a licence jsou řízeny ve webovém rozhraní ProID Portal. V něm je možné jednoduše nastavovat různá oprávnění pro konkrétní uživatele, certifikáty a samotné autentizační nástroje.

Detailní popis této nové autentizační metody naleznete na našem webu.

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.