Integrace

Multifaktorová autentizace do JIRA Software (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do JIRA Software a dalších nástrojů Atlassian
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

JIRA – Nástroj pro řízení projektů a řešení servisních požadavků

JIRA je softwarový nástroj vyvinutý firmou Atlassian, který se zaměřuje na správu projektů, sledování úkolů a řízení pracovního postupu. Poskytuje týmům a organizacím prostředky pro efektivní plánování, sledování a správu projektů.

JIRA umožňuje vytvářet a spravovat úkoly, problémy a požadavky. Každý úkol může být přiřazen k určitému členovi týmu, mít termíny splnění, prioritu a další atributy. Uživatelé mohou sledovat stav úkolů a přiřazené aktivity.

Podporuje vytváření vlastních pracovních postupů a toků, které odpovídají procesům týmu a poskytuje pokročilé nástroje pro sledování a zobrazování dat, jako jsou grafy, reporty a dashboardy.

JIRA je schopná integrovat se s dalšími nástroji, jako je například Confluence pro sdílení a propojení dokumentace, Bitbucket pro správu verzí kódu, nebo Bamboo pro automatizaci procesu nasazení.

Díky své rozšiřitelnosti a flexibilitě se JIRA často využívá v různých oblastech, včetně softwarového vývoje, správy projektů, IT podpory a dalších. Poskytuje týmům nástroje pro lepší organizaci, sledování a řízení jejich pracovního toku.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do JIRA Software (Atlassian)

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do JIRA a dalších nástrojů Atlassian (Confluence, Trello atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.