Integrace

Multifaktorová autentizace do nástrojů Atlassian (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do kancelářských aplikací Atlassian (Jira, Confluence a další)
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Atlassian – Hlavní platforma pro řízení projektů a spolupráci týmů

Společnost Atlassian je poskytovatelem softwaru pro týmovou spolupráci, vývoj a řešení požadavků. S více než 50 000 globálními zákazníky (včetně 85 z Fortune 100) patří k lídrům v segmentu firemního software.

Aplikace pro týmovou spolupráci od společnosti Atlassian, jako je Jira, Confluence a Trello, pomáhá týmům organizovat, diskutovat a dokončovat sdílenou práci.

Nástroje společnosti Atlassian jsou postaveny na robustních platformách, které využívají jednotný datový model a poskytují spolupráci, automatizaci, přehled a rozšiřitelnost.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do aplikací Atlassian (Jira, Confluence, Trello atd.)

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do nástrojů Atlassian (Jira, Confluence, Trello atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.