Integrace

Multifaktorová autentizace do nástrojů Atlassian (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do kancelářských aplikací Atlassian (Jira, Confluence a další)
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Atlassian – Hlavní platforma pro řízení projektů a spolupráci týmů

Společnost Atlassian je poskytovatelem softwaru pro týmovou spolupráci, vývoj a řešení požadavků. S více než 50 000 globálními zákazníky (včetně 85 z Fortune 100) patří k lídrům v segmentu firemního software.

Aplikace pro týmovou spolupráci od společnosti Atlassian, jako je Jira, Confluence a Trello, pomáhá týmům organizovat, diskutovat a dokončovat sdílenou práci.

Nástroje společnosti Atlassian jsou postaveny na robustních platformách, které využívají jednotný datový model a poskytují spolupráci, automatizaci, přehled a rozšiřitelnost.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do aplikací Atlassian (Jira, Confluence, Trello atd.)

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do nástrojů Atlassian (Jira, Confluence, Trello atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás


    [honeypot honeypot-155]

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.