Integrace

Multifaktorová (passwordless) autentizace do CRM Zendesk

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) do rozhraní systému pro administrátory i uživatele

Passwordless přihlášení s využitím druhého faktoru metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Oblíbený CRM systém doplněný o silné zabezpečení

Zendesk je cloudová platforma poskytující software pro správu zákaznických vztahů (CRM) a řešení pro poskytování podpory zákazníkům. Tato platforma umožňuje firmám spravovat komunikaci se svými zákazníky prostřednictvím různých kanálů, jako jsou e-maily, telefonáty, chatování, sociální média a další. Zendesk nabízí nástroje pro sledování a řízení požadavků zákazníků, správu znalostní báze, automatizaci pracovních postupů a analytické nástroje pro měření výkonnosti zákaznické podpory.

Zendesk je používán tisíci společností po celém světě k řešení efektivní zákaznické podpory. Jeho přívětivé rozhraní a spektrum funkcí ho činí oblíbenou volbou pro organizace, které chtějí zlepšit správu zákaznických vztahů.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Multifaktorové (MFA/2FA), passwordless přihlášení do CRM Zendesk

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení do cloudového rozhraní CRM Zendesk pomocí mobilní aplikace a dalších prostředků – čipovou kartou a tokeny. Autentizace s ProID Mobile je řešeno přes podporovaný protokol SAML 2.0 a umožňuje řadu autentizačních metod (push notifikace, SMS, OTP atd.). Přihlášení je passwordless, tedy bez nutnosti zadávání hesla.

Do Zendesk a dalších produktů z kategorií CRM (Customer Relationship Management) se lze přihlašovat s využitím biometriky a dalších metod, podporovaných smartphony.

Ostrovní režim s metodou ProID Mobile

V případě výpadku internetu či nutnosti odpojení celé organizace od sítě jsme schopni zajistit fungování autentizace v hybridním (offline) režimu.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás


    [honeypot honeypot-155]

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.