ProID Portal a mobilní aplikace byly doplněny o framework Talsec, který zobrazuje indetifikované hrozby a bezpečnostní rizika. A to jak správcům v ProID Portal, tak uživatelům uvnitř jejich mobilních aplikací. Integrací tohoto nástroje jsme zajistili uživatelům našich mobilních metod maximální ochranu proti všem druhům kybernetických útoků.

mobile_talsec

Ochrana a bezpečnost uživatelů v mobilních aplikacích

Talsec je kompaktní a snadno integrovatelný nástroj, který aktivně chrání aplikace před útoky, monitoruje zabezpečení aplikací a detekuje malware v zařízeních.

Funguje v mobilních aplikacích pro Android a iOS, kde detekuje pokusy o hackerské útoky a další hrozby. Monitoruje stav zabezpečení aplikace i zařízení a umožňuje uživatelům okamžitě reagovat na všechny rizikové incidenty.

Navštívit web Talsec.app

Náhledy reportů v aplikaci ProID Mobile

Integrace Talsec do prostředí ProID

Talsec je samostatný nástroj, který jsme nově integrovali do všech našich mobilních aplikací. Každý uživatel, který používá jakoukoliv naši mobilní metodu si může v nastavení své aplikace zkontrolovat, zda není jeho telefon či samotná aplikace napadena.

Pro správce organizací jsme integrovali bezpečnostní reporty z Talsecu přímo do webového rozhraní ProID Portal. Na integraci dalších funkcí a bezpečnostních reportů budeme pracovat i v budoucnu.

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.