Integrace

LEGIC Connect SDK (bezkontaktní funkce v telefonu)

Otevření turniketů, přivolání výtahů, ovládání přístrojů a další funkce
Dozvědět se více

Integrace bezkontaktních funkcí čipové karty do mobilní aplikace ProID Mobile

Bezkontaktní funkce LEGIC v ProID Mobile

LEGIC je švýcarská technologická firma specializující se na vývoj a výrobu bezkontaktních identifikačních technologií a řešení pro řízení přístupu. Patří mezi přední světové společnosti v oblasti bezkontaktních čipových karet a čipů pro identifikaci a bezpečnostní aplikace.

Spolupracuje s řadou partnerů a zákazníků po celém světě. Její technologie hrají klíčovou roli při zajišťování bezpečnosti a efektivního řízení přístupu ve fyzických a digitálních prostředích.

ProID Mobile – jeden nástroj na všechno

Integrace LEGIC Connect SDK pro bezkontaktní Acces control

Do naší aplikace ProID Mobile jsme nově integrovali rozšíření pro bezkontaktní funkce. Tím jsme získali bezpečnostní nástroj, který dokáže propojit mobilní telefon s fyzickou infrastrukturou pro širokou škálu scénářů. Umožňuje smartphonu stát se skutečným multifunkčním nástrojem – může sloužit jako klíč, jako oprávnění pro průmyslová zařízení či firemní identifikační prvek.

Použitá technologie je knihovna (SDK) LEGIC Connect. Ta se používá ve většině bezkontaktních scénářů, jako je otevření turniketů, ovládání výtahů, odemykání zámků či ovládání přístrojů a zařízení. Vaši zaměstnanci tak svým mobilním telefonem pokryjí všechny uživatelské scénáře pro přihlášení a identifikaci v průběhu celého pracovního dne.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení a Access control

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.