Integrace

Multifaktorová autentizace do aplikace Confluence (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do kancelářské aplikace Confluence a dalších nástrojů Atlassian
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Confluence – Hlavní platforma pro tvorbu a sdílení dokumentace

Confluence je softwarový nástroj vyvinutý firmou Atlassian. Jedná se o webovou platformu, která umožňuje týmům spolupracovat na dokumentacích, projektových plánech, technických specifikacích a dalších informacích.

Confluence nabízí uživatelům možnost vytvářet strukturované wiki stránky, které lze snadno upravovat, formátovat a propojovat s dalšími stránkami a dokumenty. Uživatelé mohou přidávat text, obrázky, videa, tabulky, grafy a další prvky do svých stránek.

Confluence je využíván ve firemním prostředí, kde pomáhá zlepšit tok informací, sdílení znalostí a spolupráci mezi různými odděleními a týmy. Je používán pro vytváření znalostních bází, správu projektů, dokumentaci softwarových vývojových cyklů a mnoho dalšího.

Díky své flexibilitě a rozšiřitelnosti je Confluence oblíbeným nástrojem v mnoha organizacích a týmech, které si potřebují uspořádat a sdílet své znalosti a dokumentaci.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do aplikace Confluence

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do Confluence a dalších nástrojů Atlassian (Jira,, Trello atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás


    [honeypot honeypot-155]

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.