Integrace

Multifaktorová autentizace do aplikace Confluence (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do kancelářské aplikace Confluence a dalších nástrojů Atlassian
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Confluence – Hlavní platforma pro tvorbu a sdílení dokumentace

Confluence je softwarový nástroj vyvinutý firmou Atlassian. Jedná se o webovou platformu, která umožňuje týmům spolupracovat na dokumentacích, projektových plánech, technických specifikacích a dalších informacích.

Confluence nabízí uživatelům možnost vytvářet strukturované wiki stránky, které lze snadno upravovat, formátovat a propojovat s dalšími stránkami a dokumenty. Uživatelé mohou přidávat text, obrázky, videa, tabulky, grafy a další prvky do svých stránek.

Confluence je využíván ve firemním prostředí, kde pomáhá zlepšit tok informací, sdílení znalostí a spolupráci mezi různými odděleními a týmy. Je používán pro vytváření znalostních bází, správu projektů, dokumentaci softwarových vývojových cyklů a mnoho dalšího.

Díky své flexibilitě a rozšiřitelnosti je Confluence oblíbeným nástrojem v mnoha organizacích a týmech, které si potřebují uspořádat a sdílet své znalosti a dokumentaci.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do aplikace Confluence

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do Confluence a dalších nástrojů Atlassian (Jira,, Trello atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.