Integrace

Multifaktorová autentizace do aplikace Trello (PKI, Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) zaměstnanců do Trello a dalších nástrojů Atlassian
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím Single Sign-On metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Trello – Aplikace pro řízení projektů a zadávání úkolů

Trello je webová a mobilní aplikace pro správu projektů a organizaci úkolů, která poskytuje vizuální a intuitivní prostředí pro týmovou spolupráci. Je určen pro širokou škálu uživatelů a organizací různých velikostí a zaměření. Trello využívají profesionálové, manažeři, týmy v různých odvětvích, vývojáři softwaru a mnoho dalších.

Jeho jednoduché rozhraní a intuitivní způsob organizace úkolů a projektů umožňuje uživatelům efektivně spolupracovat, sledovat postup a udržovat přehled o svých aktivitách. Trello může být používáno pro profesionální účely, tak i pro osobní použití. Je to nástroj, který je velmi flexibilní a přizpůsobivý potřebám jednotlivých uživatelů a týmů.

Velkou výhodou Trello je jeho jednoduchost a intuitivní uživatelské rozhraní. Přehledné vizuální zobrazení umožňuje týmům snadno sledovat a upravovat své úkoly, sdílet informace a spolupracovat na projektech. Trello je součástí balíku aplikací od firmy Atlassian, stejně jako Confluence či JIRA.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Single Sign-On (MFA/2FA) přihlášení do Trello (Atlassian)

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení uživatelů pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a pohyb mezi Trello a jednotlivými aplikacemi Atlassian je Single Sign-On, není tedy nutné samostatné přihlášení do každého kancelářského nástroje.

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do Trello a dalších nástrojů Atlassian (Confluence, JIRA atd.) se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás


    [honeypot honeypot-155]

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.