Integrace

Multifaktorová autentizace do Senhasegura PAM (Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) do rozhraní nástroje Senhasegura Privileged Access Management (PAM)

Passwordless přihlášení s využitím druhého faktoru metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Senhasegura Privileged Access Management (PAM) – Nástroj pro správu přístupových práv

Senhasegura je brazilská společnost specializující se na bezpečnostní řešení a správu přístupových práv. Jejich hlavním produktem je platforma Senhasegura Privileged Access Management (PAM), která umožňuje organizacím zajišťovat a řídit přístup a správu privilegovaných účtů. Společnost je uvedena v reportu Gartner s názvem “Market Guide for Privileged Access Management” jako jeden z hlavních dodavatelů řešení správy přístupových práv (PAM).

Senhasegura PAM poskytuje řadu funkcí, které pomáhají chránit organizace před hrozbami zneužití privilegovaných účtů a zvyšuje celkovou bezpečnostní úroveň IT infrastruktury.

Platforma je určena pro organizace a podniky, které hledají bezpečnostní řešení pro správu přístupových práv bez ohledu na velikost o oblast podnikání.

Přihlašovací stránka s možností ProID Mobile

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

Passwordless (MFA/2FA) přihlášení do Senhasegura Privileged Access Management

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení do Senhasegura PAM pomocí mobilní aplikace a dalších prostředků – čipovou kartou a tokeny. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a umožňuje řadu autentizačních metod (push notifikace, OTP atd.).

Pro zajištění multifaktorové autentizace do systému Senhasegura Privileged Access Management je využit standardizovaný autentizační protokol OpenID ConnectSAML2.0.

Do Senhasegura PAM a dalších aplikací z kategorie Privileged Access Management se lze přihlašovat s využitím biometriky a dalších metod, podporovaných smartphony.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.