Integrace

Multifaktorová autentizace do Senhasegura PAM (Passwordless)

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) do rozhraní nástroje Senhasegura Privileged Access Management (PAM)
Dozvědět se více

Passwordless přihlášení s využitím druhého faktoru metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Senhasegura Privileged Access Management (PAM) – Nástroj pro správu přístupových práv

Senhasegura je brazilská společnost specializující se na bezpečnostní řešení a správu přístupových práv. Jejich hlavním produktem je platforma Senhasegura Privileged Access Management (PAM), která umožňuje organizacím zajišťovat a řídit přístup a správu privilegovaných účtů. Společnost je uvedena v reportu Gartner s názvem „Market Guide for Privileged Access Management“ jako jeden z hlavních dodavatelů řešení správy přístupových práv (PAM).

Senhasegura PAM poskytuje řadu funkcí, které pomáhají chránit organizace před hrozbami zneužití privilegovaných účtů a zvyšuje celkovou bezpečnostní úroveň IT infrastruktury.

Platforma je určena pro organizace a podniky, které hledají bezpečnostní řešení pro správu přístupových práv bez ohledu na velikost o oblast podnikání.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Passwordless (MFA/2FA) přihlášení do Senhasegura Privileged Access Management

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení do Senhasegura PAM pomocí mobilní aplikace a dalších HW prostředků, a to všemi nabízenými metodami. Autentizace s ProID Mobile je Passwordless a umožňuje řadu autentizačních metod (push notifikace, OTP atd.).

Autentizace může probíhat také offline, to znamená v situaci, kdy je uživatel bez připojení k internetu. V tomto případě je komunikace s cloudovou službou automaticky přesměrována přes mobilní data v telefonu.

Pro zvýšení úrovně zabezpečení je vždy vyžadována přítomnost uživatele u počítače, do kterého se přihlašuje. Toto je zajištěno zabezpečenou šifrovanou Bluetooth Low Energy (BLE) komunikací algoritmem eliptických křivek (ECC).

Do Senhasegura PAM a dalších aplikací z kategorie Privileged Access Management se lze přihlašovat i dalšími způsoby – čipovou kartou, USB tokeny či TPM čipem.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.