Integrace

Multifaktorová (passwordless) autentizace do CRM pipedrive

Bezpečné přihlášení (MFA/2FA) do rozhraní systému pro administrátory i uživatele

Passwordless přihlášení s využitím druhého faktoru metodou ProID Mobile a dalšími nástroji ProID

Populární CRM pro firmy i veřejné organizace

Pipedrive je cloudová platforma pro správu vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management), která je navržena tak, aby pomohla organizacím zlepšit správu prodeje a zvýšit produktivitu. Umožňuje správu prodejních aktivit, sledování kontaktů a potenciálních obchodů, automatizaci procesů a analýzu výkonnosti prodeje.

Pipedrive je oblíbeným nástrojem pro malé a střední podniky, které hledají snadno použitelné a efektivní řešení pro správu prodeje a vztahů se zákazníky.

Je vyvíjen finskou společností Pipedrive Oy, která se stala jedním z předních poskytovatelů CRM. Pipedrive si získal popularitu svou uživatelsky přívětivou platformou a důrazem na efektivitu prodejních týmů.

Podporované způsoby autentizace

Passwordless

Multifaktorová (MFA)

Dvoufaktorová (2FA)

Push notifikace

One Time Password (OTP)

SMS

Multifaktorové (MFA/2FA), passwordless přihlášení do CRM Pipedrive

ProID umožňuje bezpečné dvoufaktorové přihlášení do cloudového rozhraní CRM Pipedrive pomocí mobilní aplikace a dalších prostředků – čipovou kartou a tokeny. Autentizace s ProID Mobile je řešeno přes podporované protokoly (Radius, SAML) a umožňuje řadu autentizačních metod (push notifikace, SMS, OTP atd.). Přihlášení je passwordless, tedy bez nutnosti zadávání hesla.

Do Pipedrive a dalších produktů z kategorií CRM (Customer Relationship Management) se lze přihlašovat s využitím biometriky a dalších metod, podporovaných smartphony.

Ostrovní režim s metodou ProID Mobile

V případě výpadku internetu či nutnosti odpojení celé organizace od sítě jsme schopni zajistit fungování autentizace v hybridním (offline) režimu.

Využití mobilní aplikace ProID Mobile pro bezpečné přihlášení

Nejnovější integrace

…a mnoho dalších

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.