ProID Portal – redesign a rozšíření o modul pro správce

Webové rozhraní pro správu metod, certifikátů a zařízení bylo doplněno o další funkce a modul pro správce i běžné uživatele.

Vstupní brána do cloudu

ProID Portal je základním bodem cloudového řešení ProID. Je to jednoduché a intuitivní webové rozhraní, dostupné odkudkoliv. Využívá naše interní HSM servery, na kterých je bezpečně uložen kryptografický materiál a bezpečně komunikuje s dalšími komponentami.

Toto rozhraní bylo nově doplněno o další metody – správu čipových karet uživatele, USB tokenu Bittron, virtuální čipové karty a TPM čipu. Stává se tak plnohodnotným nástrojem pro správu všech uživatelských metod.

Portál jako nástroj pro administrátory organizací

Pro každou organizaci je mimořádně důležitá role administrátora, který má aplikační dohled a může vzdáleně řešit požadavky uživatelů na správu zařízení a certifikátů. Modul pro administrátory je dostupný z běžného rozhraní portálu, jako rozšiřující rozhraní. 

Možnosti rozšíření portálu pro administrátory

  • Vyhledání daného uživatele na základě jeho jména nebo příjmení
  • Zobrazení detailu uživatele a jeho metod
  • Správa metod a certifikátů pro daného uživatele

V portálu je možné jednoduše nastavovat různá oprávnění pro konkrétní uživatele, metody, certifikáty či propojení mezi zařízeními a systémy. Ať už se jedná o uživatele či administrátory, každý zde najde co potřebuje.

Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nás

    Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.