Virtuální konference

Smartphone as an Access Key: Trends of Enterprise Mobile Security

13. dubna 13:00–15:00 (pro Evropu) a 18:00–20:00 (pro Ameriku a APAC)

Jak využít mobil jako vstupní klíč k firemním datům a prostorům?

13. dubna se uskuteční virtuální konference, věnovaná využití smartphonů pro zajištění bezpečnosti ve firemním světě. Přednášet na ní budou přední odborníci z Evropy i Ameriky na tuto problematiku. Registrace i účast je zdarma.

Využití smartphonů pro zajištění bezpečnosti ve firemním světě se stává čím dál významnější. Mobil se stal v dnešní digitální době nedílnou součástí našich životů, od osobní komunikace až po pracovní využití –? chytré telefony denně používáme k plnění různých úkolů a jsou centrálním úložištěm všech informací.

Zároveň se dá mobil využít i pro řadu rutinních činností, které potřebuje řešit zaměstnanec. Od přístupů do prostor firmy až po bezpečné dvoufaktorové přihlašování do firemních počítačů, systémů a VPN. 

Tento nový přístup se stává velkým tématem ve většině moderních organizací a reaguje na něj tato odborná konference. Ta se bude zabývat celou řadou témat souvisejících s mobilní bezpečností ve firemním prostředí. A to nejen z  pohledu využití mobilního telefonu jako přístupového klíče k datům a prostorům, ale i z pohledu kybernetického zabezpečení samotných smartphonů.

Na konferenci vystoupí přední odborníci na digitální transformaci a bezpečnost mobilních zařízeních. Hlavními tématy přednášek budou: 

 

  • ProID: Authentication & Signing for Workforce Identity via Mobile App 
  • Sharry: Access your office just with a mobile phone
  • Talsec: App Security SDK to get regulation compliance and combat mobile fraud
  • Quokka: Proactive Mobile Fleet Protection 

Akce se uskuteční 13. dubna v časech 13:00–15:00 (pro Evropu) a 18:00–20:00 (pro časová pásma Ameriky a APAC) a bude vedena v angličtině. Registrace i účast je zdarma.

Věříme, že tato konference poskytne cenné informace o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti mobilního zabezpečení v pracovním prostředí. Je to vynikající příležitost dozvědět se zásadní informace od světových jmen v oboru a navázat kontakty s dalšími profesionály v této oblasti.

Registrovat se můžete i zde

    Which of the conference times will you attend?

    Online conference for EMEA time zoneOnline conference for America and APAC

    By completing this form you agree to the processing of your personal data.